Energetika | SynCo Group

Energetika

Naša spoločnosť SolarEnergia s.r.o. sa od roku 2008 zameriava hlavne na development, výstavbu a prevádzku solárnych FV zdrojov. V rámci svojich činností sa však venuje aj vykonávaniu technických a energetických auditov OZE, hĺbkových previerok (due diligence) OZE a taktiež realizácii komplexných systémov tepelného hospodárstva s využitím OZE. Spoločnosť momentálne pripravuje realizáciu viacerých projektov garantovaných energetických úspor.

Spoločnosť Hydroenergia, s.r.o. bola založená ako developerská firma, ktorá spolupracuje so širokým okruhom partnerov na príprave a realizácii projektov MVE. V roku 2016 spoločnosť dostavala a skolaudovala MVE Želiezovce s inštalovaným výkonom 2,8 MW a predpokladanou ročnou výrobou 13,5 GWh. Okrem developmentu sa spoločnosť zaoberá operatívnou a legislatívnou správou MVE na Slovensku a v Českej Republike.

Eurowind Energy s.r.o. - spoločný podnik SynCo Group s.r.o. a Eurowind Energy A/S, jedným z najväčších developerov a prevádzkovateľov v oblasti veternej energie.

E-BioGroup s.r.o. vystavala a prevádzkuje 1MW bioplynovú stanicu na východnom Slovensku.


Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti výlučne technické súbory cookies bez profilácie zákazníka. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem